Silpnas augintinio imunitetas – viena esminių blogos sveikatos priežasčių

Gyvūno organizmo imunitetui stiprinti yra daug priemonių, pavyzdžiui, aktyvi fizinė veikla, suderinta ir visavertė mityba, grynas oras ir pašarų papildai imunitetui stiprinti.

KA21 Beta-Glucan pasižymi unikalia chemine sudėtimi, kuri kartu ir aktyvina, ir stiprina imuninę sistemą.* Sudėtyje yra baltymų, angliavandenių, maistinių skaidulų, beta gliukano (1,3–1,6), organinių vitaminų ir mikroelementų.

Gyvūnų patelėms po gimdymo ir jaunikliams

KA21 Beta-Glucan esantis King Agaricus stiprina imunitetą ir taip padeda palengvinti gyvūnų patelių atsistatymą po gimdymo, ir padeda jaunikliams sustiprėti bei augti sveikiems.

balta-kate-su-kaciukais

Gimdymo procesas nesibaigia mieliems ir švelniems gyvūnėliams išvydus pasaulį. Nėštumo, gimdymo metu ir po jo patelės kūnas kelias dienas, savaites, ir net mėnesius išgyvena daugybę fizinių pokyčių!

Šiuo metu būtina garantuoti sveiką ir praturtintą mitybą. Patelei reikia biologiškai gerai pasisavinamų vitaminų, mineralų, baltymų, angliavandenių, skaidulų. Saugokite ją nuo streso! Kuo ramesnę aplinką sukursite, tuo mažiau gyvūnas patirs streso ir greičiau atsistatys.

KA21 Beta-Glucan – biologiškai lengvai įsisavinamas produktas, kurio poveikis yra įrodytas kliniškai.** Jis stiprina imunitetą, padeda mažinti nerimą ir stresą bei atstatyti organizmą.*** 

KA21 Beta-Glucan – puiki priemonė visoms naminių gyvūnų patelėms po gimdymo. 

PO OPERACIJOS, SERGANTIEMS ĮVAIRIOMIS LIGOMIS, PATIRIANTIEMS DIDELĮ STRESĄ

Gyvūnų imuninės sistemos nepakankamumo ligos gali būti gana sunkios ir kelti daug sveikatos problemų.

senas-suo

KA21 Beta-Glucan stiprina imuninę sistemą, padeda kovoti su fiziniu ir emociniu stresu, turi priešnavikinį ir priešinfekcinį poveikį, padeda sušvelninti chemoterapijos šalutinį poveikį. Gali būti duodamas esant kepenų, širdies ir kraujagyslių susirgimams, diabetui, grybelių ir bakterijų sukeltam otitui.****

Gyvūnų odos ligos yra viena pagrindinių apsilankymo veterinarijos klinikose priežasčių. Dažnu atveju odos ligos, plaukų slinkimas, komplikuotas žaizdų gijimas ir įvairios alerginės reakcijos atsiranda nusilpus imuninei sistemai.

Kita problema, su kuria dažnai susiduria augintiniai yra nerimas ir stresas. Atlikti klinikiniai tyrimai parodo, kad King Agaricus padeda balansuoti nervinę sistemą.*****

PARODOSE IR VARŽYBOSE DALYVAUJANTIEMS, JUDRIEMS IR DAUG DIRBANTIEMS (TARNYBINIAMS) GYVŪNAMS

Sportuojantiems, parodiniams, tarnybiniams gyvūnams būtinas subalansuotas pašaras. Jiems reikalingi ne tik baltymai, riebalai, angliavandeniai ir ląsteliena, bet ir įvairūs vitaminai bei mineralai. 

du-dideli-sunys

Net geriausiame gyvūnų maiste deklaruojamos naudingos medžiagos gali būti sunkiai įsisavinamos dėl savo formos ar molekulinio dydžio. Jos taip pat gali būti sunaikinamos pašaro gaminimo, ruošimo metu. Todėl visiems aktyviems gyvūnams rekomenduojami papildomi kompleksiniai pašarai su lengvai įsisavinamomis, stabilių formulių maisto medžiagomis ir vitaminais. 

KA21 Beta-Glucan produkto sudėtyje yra tik organiniai, natūraliai gamtoje susiformavę baltymai, angliavandeniai, vitaminai ir mikroelementai: beta gliukanas (1,3–1,6), Na, Ca, Fe, K, P, Mg, Zn, Cu, Mn, D, Se, B1 (tiaminas), B2 (riboflavinas), B6, B3 (niacinas), B5 (pantotenorūgštis),  B9 (folio rūgštis), B7 (biotinas), AGT (agaritinas).

GYVŪNAMS SENJORAMS

Gyvūnai, kaip ir žmonės, metams bėgant sensta, keičiasi jų išvaizda, jie tampa sėslesni, atsiranda įvairių sveikatos problemų – skirtingame amžiuje augintiniams reikia skirtingos priežiūros.

suo-su-vainiku

Subalansuota, stipri imuninė sistema padeda sumažinti širdies ligų, uždegimų, vėžio, osteoartrito ir diabeto riziką. Sveiko ir stipraus gyvūno kūnas automatiškai sureguliuoja imunines ląsteles, kad įsitikintų, jog jos veikia tinkamai ir pašalina potencialiai kenksmingus patogenus, kol jie netampa problema. Tačiau net ir nedidelis šio natūralaus proceso pertraukimas gali atverti duris daugybei sveikatos problemų.

Brandžiam augintiniui duodami maisto papildai gali užtikrinti, kad jo imuninė sistema veiktų be kompromisų, būtų budri ir pasiruošusi pulti. Kartu su subalansuota mityba ir reguliaria mankšta, gryni, organiniai, aukštos kokybės vitaminai padidina gyvūno gebėjimą kovoti su ligomis visą gyvenimą.
 

Imuninės sistemos stiprinimas – vienas svarbiausių brandaus gyvūno priežiūros momentų. Augintinis, turintis stiprų imunitetą, ilgiau išliks žvalus, energingas ir, svarbiausia, sveikas. KA21 Beta-Glucan sukurtas, ištirtas ir pagamintas Japonijoje – racionalus pasirinkimas išmintingiems šeimininkams. 

 

ĮSIGYKITE KA21 BETA-GLUCAN

DAUGIAU APIE KA21 BETA-GLUCAN POVEIKĮ GALITE SUŽINOTI SKYRELYJE MOKSLINIAI ĮRODYMAI.

SVARBU! Pašarinė žaliava turi būti vartojama pagal instrukciją ir tik paros raciono papildymui. Prieš duodant šio produkto savo augintiniui, rekomenduojame pasitarti su veterinarijos gydytoju.

Atkreipkite dėmesį, kad tyrimų su King Agaricus 21 grybais yra atlikta nepakankamai ir nėra surinkta pakankamai statistinių duomenų, kurie leistų aiškiai įvertinti King Agaricus 21 porūšio grybų poveikį. 

*Šaltinis: Agaricus brasiliensis KA21 imunomoduliacinis aktyvumas pelių ir žmonių savanorių organizmams.

**Šaltinis: Su King Agaricus atlikti klinikiniai tyrimai.

***Šaltinis: Open-Label Study of the Influence of Food Containing the Royal Sun Mushroom.

****Šaltinis: Agaricus brasiliensis KA21 imunomoduliacinis aktyvumas pelių ir žmonių savanorių organizmamsOpen-Label Study of the Influence of Food Containing the Royal Sun MushroomAntitumor b-Glucan from the Cultured Fruit Body of Agaricus blazeiEffect of Oral Administration of Dried Royal Sun Agaricus, Agaricus brasiliensis S. Wasser et al. (Agaricomycetideae), Fruit Bodies on Anti-b-Glucan Antibody Titers in HumansOutdoor-Cultivated Royal Sun Medicinal Mushroom Agaricus brasiliensis KA21 (Agaricomycetes) Reduces Anticancer Medicine Side EffectsAgaricus brasiliensis KA21 May Prevent Diet-Induced Nash Through Its Antioxidant, Anti-Inflammatory, and Anti-Fibrotic Activities in the LiverAgaricus brasiliensis KA21 Improves Circulatory Functions in Spontaneously Hypertensive RatsIpomoea batatas and Agarics blazei ameliorate diabetic disorders with therapeutic antioxidant potential in streptozotocininduced diabetic ratsAnti-fungal Cell Wall β-glucan Antibody in Animal Sera.

*****Šaltinis: Open-Label Study of the Influence of Food Containing the Royal Sun Mushroom, Agaricus brasiliensis KA21 (Higher Basidiomycetes).