ka21-beta-glucan-produktas

Prestižiniai Azijos, Europos ir JAV apdovanojimai NUTRA INGREDIENTS ASIA AWARDS apdovanoja inovatyvius, turinčius ilgalaikę rinkos sėkmę ir pažangiausius maisto papildus, funkcinius maisto produktus, gėrimus ir mitybos srityje atliktus tyrimus.
2020 metais buvo pateikta daugiau nei 1500 paraiškų iš 23 pasaulio šalių.

Tai – visos pramonės sėkmės šventė! Nors pasaulyje yra kelios įmonės, auginančios Agaricus blazei / brasiliensis, tik kompanija TOEI SHINYAKU, Ltd. sutelkia dėmesį į natūralioje Brazilijos gamtoje auginamų King Agaricus 21 padermės grybų mokslinius tyrimus, nes tokie įrodymai paprasčiausiu būdu parodo jų gaminamų produktų naudą ir didžiulį šių King Agaricus grybų potencialą.

Apdovanojimų vertintojas teigė, kad kompanijos TOEI SHINYAKU, Ltd. pateikti 30 moksliniai įrodymai ir tais įrodymais pagrįsti nuolat augantys KING AGARICUS 100 / KA21 BETA-GLUCAN pardavimai, yra priežastis, kodėl jie buvo pasirinkti nugalėtojais nominacijoje METŲ AUGALINIS PRODUKTAS“.

Kompanija TOEI SHINYAKU, Ltd. didžiuojasi šiuo pasiekimu, nes tai tiksliai atspindi jų verslo vertybes.

Apie nominaciją, nominantai: 12:25

Apie King Agaricus 100: 13:05

Nugalėtojo paskelbimas: 13:48

 ka21 2020 metu augalinis produktas

 

NUTRA INDREDIENTS ASIA AWARDS 2020 nugalėtojai ir finalininkai


METŲ AUGALINIS PRODUKTAS nugalėtojas

 

ĮSIGYKITE KA21 BETA-GLUCAN

DAUGIAU APIE KA21 BETA-GLUCAN POVEIKĮ GALITE SUŽINOTI SKYRELYJE MOKSLINIAI ĮRODYMAI.

SVARBU! Pašarinė žaliava turi būti vartojama pagal instrukciją ir tik paros raciono papildymui. Prieš duodant šio produkto savo augintiniui, rekomenduojame pasitarti su veterinarijos gydytoju.