ka21-beta-glucan-gamintojas
ka21-beta-glucan-auksciausia-kokybe

Aukščiausios kokybės japoniškas produktas, pagamintas iš King Agaricus grybų

 TOEI SHINYAKU tiria ir koncentruojasi į Agaricus nuo tada, kai pradėjo vykdyti Agaricus verslą prieš 20 metų.

Šiai dienai jau sukaupė 30 publikuotų mokslinių straipsnių apie King Agaricus ir didžiuojasi sukurtais ir moksliškai pagrįstais produktais. Net 90 % visų pirkėjų tampa nuolatiniais, nes, panaudoję šio produkto, iš karto pajaučia skirtumą.

 

AGARICUS BLAZEI – MEDICININIS GRYBAS, KILĘS BRAZILIJOJE

Agaricus grybai dažnai vartojami sergant vėžiu, patiriant vėžio gydymo sukeltus šalutinius simptomus, tačiau iki šiol nėra tai patvirtinančių tvirtų didelės imties mokslinių įrodymų.
Agaricus yra populiariausias augalas imuniteto stiprinimui Japonijoje. Pasak apklausos, Japonijoje jį pasirenka net 60 % vėžiu sergančių pacientų.*

 

KING AGARICUS (KA21)

Pagrindinis kompanijos TOEI SHINYAKU produktų ingredientas yra King Agaricus grybas, užaugintas lauke, tiesioginiuose saulės spinduliuose, Brazilijoje. Dėl tokio auginimo būdo jo cheminė sudėtis visiškai skiriasi nuo kitų Agaricus grybų, užaugintų šiltnamiuose.

Yra tyrimų, rodančių, kad būtent šis King Agaricus KA21 porūšis iš Brazilijos padeda stiprinti imunitetą, apsaugoti kepenis ir širdį, mažinti stresą ir chronišką nuovargį, lėtinti organizmo senėjimą, palengvinti diabeto ir vėžio gydymo šalutinius simptomus.**

medicininis-grybas-is-brazilijos
SVARBU! Pašarinė žaliava turi būti vartojama pagal instrukciją ir tik paros raciono papildymui. Prieš duodant šio produkto savo augintiniui, rekomenduojame pasitarti su veterinarijos gydytoju.


Tyrimų su King Agaricus 21 atlikta nepakankamai ir nėra surinkta pakankamai statistinių duomenų, kurie leistų aiškiai įvertinti King Agaricus 21 porūšio grybų poveikį. 

Daugiau tyrimų rasite skyrelyje MOKSLINIAI ĮRODYMAI.